Jan van Nassaustraat 93
2596 BR Den Haag
T 070-324 30 91
info@nationaalregister.nl
Een commissariaat of functie als toezichthouder is een verantwoordelijke rol en een verrijkende ervaring. Steeds belangrijker worden de verantwoordelijkheid van de commissaris, het samenspel tussen de RvC-leden onderling en met de bestuurder en daarmee ook de betrokkenheid van commissarissen. Aansprakelijkheden worden ook zwaarder. Drijvers hiervoor zijn globalisering in een ‘Volatile, Uncertain, Complex, Ambiguous World’ (de VUCA wereld).
Ontwikkelingen kennen geen grenzen dus ook het Caribisch deel van het Koninkrijk wordt hierdoor geraakt en daarmee commissarissen en bestuurders. Om u te ondersteunen in de toenemende complexiteit van uw rol en verantwoordelijkheden hebben ARCAS Partners (www.arcaspartners.com) in Willemstad en Nationaal Register (www.nationaalregister.nl) in Den Haag (NL) de handen ineengeslagen. Wij bieden u een state of the art leergang aan, specifiek samengesteld voor het Caribisch deel van het Koninkrijk.
Doelgroep: Commissarissen, bestuurders en bestuurssecretarissen, eigenaren van (familie) bedrijven en nieuw talent voor toezicht
Programma: Sprekers, on-site en online, cases, persoonlijkheidstest en intervisie
Prijs: US$ 5,750 exclusief O.B.
Locatie: ‘Curaçao Marriott Beach Resort’, John F. Kennedy Boulevard, Willemstad
Deze leergang is een stimulans voor iedereen die zich wil verdiepen en bekwamen in Good Governance.
Het is een uitdagende stap in de persoonlijke carrière, zeker voor:
» Op basis van de aanmeldingen streven wij een diverse groep deelnemers na.
De Leergang ‘Governance doe je samen’ informeert, verdiept en daagt uit.
We belichten alle aspecten van Good Governance. We geven inzicht in de rol van de raad van commissarissen als orgaan, de dynamiek binnen die raad, de samenwerking met bestuurders (intern) en met de externe toezichthouder (regulators).
De leergang bestaat op hoofdlijnen uit tien modules verdeeld over vijf dagen:
Iedere dag beslaat twee dagdelen, ’s ochtends van 08:30 – 12:00 uur en ’s middags van 13:00 – 16:00 uur.
In een groep van maximaal 20 deelnemers worden inhoudelijke kennis, ervaringen uit de praktijk, vaardigheden, een korte onderzoeksopdracht en individuele persoonlijkheidstesten gedeeld en uitgewisseld. Bij bepaalde modules zal er worden gewerkt in kleinere subgroepen.
Onze sprekers, docenten en trainers zijn afkomstig uit zowel Curaçao als Nederland. Het zijn ervaren commissarissen, toezichthouders, directieleden en/of specialisten op specifieke terreinen die zich met ambitie en enthousiasme inzetten voor de professionalisering van het commissariaat.
Aan het programma zullen onder anderen deelnemen:
Samen zorgen deze sprekers, docenten en trainers voor een unieke mix van kennis en ervaring. Voor een zo interessant en actueel mogelijk programma zal een beperkt aantal modules real time online worden ingeleid.
Voor meer informatie en het volledig programma verwijzen wij u naar de websites van ARCAS Partners www.arcaspartners.com en Nationaal Register.
Heeft u vragen dan kunt u deze e-mailen naar academy@arcaspartners.com. Dan wordt contact met u opgenomen.
U kunt zich inschrijven door een e-mail te sturen met uw cv, pasfoto en contactgegevens naar academy@arcaspartners.com.
Start groep voorjaar:
maandag 3 - vrijdag 7 mei 2021
Jan van Nassaustraat 93
2596 BR Den Haag
T 070-324 30 91
info@nationaalregister.nl